ARIA’nın kaç havuzu var??

ARIA havuzu ücretsiz mi?

Ana havuzlar sadece Aria otel misafirleri içindir, ancak halka açık olan Liquid adlı Day Club’a gidebilirsiniz. Liquid’e giriş otel misafirleri için ücretsizdir. Aksi takdirde genellikle kişi başı yaklaşık 30-60 dolar.

ARIA’daki havuz yıl boyunca açık mı??

Evet! Havuzumuz yıl boyunca açıktır, ve ısıtılır.

ARIA’da kapalı havuz var mı?

3 cevap. Bir tesis ücreti ödersiniz ve Gökyüzü Havuzu hariç havuzlara erişim sağlarsınız, Sky Süitlerde kalanlar için olan. 3 havuzun tamamı ve 3 spa küveti dışarıdadır. bir yılı aşkın süre önce.

Misafir olmayanlar ARIA havuzunu kullanabilir mi??

ARIA, Misafir Olmayanlar İçin Havuz Alanına Günlük Geçiş İmkanı Sunuyor mu?? ARIA’daki Liquid Pool Lounge otel misafirlerine ve misafir olmayanlara açıktır (özel fiyatlar geçerlidir); ancak ARIA Havuzlarına erişim için otelin misafiri olmanız gerekmektedir.

ARIA havuzunda bir sandalye rezerve etmeniz gerekiyor mu??

Ne yaparsan yap, havuz sandalyelerini ayırmayın!

Las Vegas’ta tesis ücretlerinden nasıl feragat edersiniz??

Las Vegas Tatil Köyü Ücreti YOK
  1. Elmas Olun ve Bir Caesars Tesisinde Kalın (Ya da Elmas Olmayın ve Bu Makaleyi Okuyun) …
  2. Wynn Resorts’ta Ücretsiz Konaklayın. …
  3. Bir Kumarhane Sahibinin Sizin İçin Ücretlerden Feragat Etmesini Sağlayın. …
  4. Çıkış Yaptığınızda Ücretleri Ödemeyi Reddedin. …
  5. Onların Oyununu Oynamayın: Tatil Köyü Ücreti Olmayan Bir Tesiste Kalın.

Aria havuzunda havlu var mı?

Güzel peyzajlı havuz alanımızda havlular ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Havuz Güvertemiz misafirlerimizin eğlenmesi için yıl boyunca açıktır.

Aria’da ücretsiz kahvaltı var mı?

Aria Las Vegas

Oda başına günlük iki adet 30$ kahvaltı kredisi, ARIA Büfe, Cafe Vettro ve Oda İçi Yemeklerde kullanılabilir. Ücret oda folyosuna kaydedilmelidir ve çıkışta düşülecektir.

Vdara’da kalıyorsam ARIA havuzuna gidebilir miyim?

Check-in sırasında ve yine Vdara havuzunda öğrendik ki Aria’nın havuzunu yalnızca Vdara havuzu kapalıysa kullanabilirsiniz. Bir daybed veya cabana satın alarak Aria’nın havuzunu kullanabilirsiniz.

ARIA havuzu ne kadar süreyle açık?

LIQUID Cuma günleri halka açıktır & Cumartesi günleri, 11 a.m. 5’e kadar.m. Misafirler 21 yaş ve üzerinde olmalıdır. Giriş ücreti uygulanır. LIQUID Havuz Salonu Saatleri: Cuma günleri & Cumartesi günleri, 11:00.m. 5:00’e kadar.m.

Vegas’ta havuzlar hangi ay kapanır??

Ekim
Havuz sezonu aşağıdakiler arasında değişir Mart – Ekim, Havuz saatleri genellikle sabah 7’den.m. 7’ye kadar.m. Gün Işığından Yararlanma Saatinden sonra, güneş daha erken battığı için saatler genellikle daha kısadır. Las Vegas’ta hava yıl boyunca güzel olduğu için bazı otel havuzları her zaman açıktır.