Casino Delfino’nun sırrını nasıl yenersiniz??

Delfino Plaza’da kaç tane gizli parıltı var??

40
Delfino Plaza’da diğer tüm bölgelerden daha fazla Shine bulunmaktadır Hepsi birlikte 40. Bunlardan 24 tanesi Kayıkhanedeki Mavi Paralarla satın alınır.

Gizemli otel Delfino’da parıltıyı nasıl elde edersiniz??

Dört yönlü kavşaktan sola dönün ve gerçek Mavi Para’ya giden sola dönüşü geçin. Eğer Shine’ı almak istiyorsanız, bir sonraki sola dönün ve o kuyunun sonundaki odadaki çatlağı topraklayın.

Bir Delfino Plaza’yı nasıl aydınlatabilirim??

Delfino Plaza, Pinna Park’ın Kilidini Açtıktan Sonra Parlıyor

Doğu sahilindeki tıkalı borunun bulunduğu adaya giderseniz, etrafta çırpınan altın bir kuş bulacaksınız. Kuzeydoğudaki sütunlardan birinde belirecek olan bir Parlaklık için onu aşağı fışkırtın.

Bir kumarhanede nasıl atlanır?

Ve sadece şuraya uçun, buradan püskürtme başlığına gidin, temel olarak bu şekilde ve sonra zl tuşuna basarak yan adım atın, buraya bir hover başlığı koyun, zıplayabilirsiniz.

Aşağıdaki Kral Boo’yu nasıl yenersin??

Bir kırmızı biber alın ve doğrudan diline atın. Kral Boo baharatlı yiyeceklere dayanamaz, bu yüzden bir anlığına savunmasız hale gelir. Başka bir meyve alın ve hasar vermek için ona fırlatın (veya meydan okumak istiyorsanız, ona bir durian tekmeleyin). Kral Boo’yu yenmek için bu işlemi üç kez tekrarlayın.

Eğer 120 parlaklık sprite’ının hepsini alırsanız ne olur??

Bunun için 120 Parlatıcıya ihtiyacın yok. Kaç Parlatıcıya sahip olduğunuzdan bağımsız olarak oyunu tamamladıktan sonra elde edersiniz. sadece oyundaki her karakteri içeren bir bitiş ekranı alacaksınız 120 parıltı topladığında. Hepsi bu.

Mario Sunshine’da 50 Shine Sprite elde ettiğinizde ne olur??

50 Jeton aldığınızda, fazladan bir hayat kazanırsın. Her dünyada (Corona Dağı hariç) 100-Coin Parlatıcı vardır.

Corona Dağı’nın kilidini nasıl açarsınız??

Corona Dağı’nın kilidini açmak için oyuncular şunları yapmalıdır Oyunun yedi dünyasının her birindeki Shadow Mario boss dövüşlerini yenmek. Başka bir deyişle, oyunun yedi dünyasının her birinde yedinci seviyeye başlayın ve tamamlayın.

Super Mario Sunshine’da ananastan nasıl kurtulursunuz??

Sonra, Sirena Plajı’na gitmek için, onu Delfino Plaza’daki çatılara sürün, orada bir warp borusuna sıkışmış bir ananas vardır. Orada, yolu açmak için Yoshi’ye ananası yedir, aradığınız yeni alana doğru ilerlemenizi sağlar.

Gizemli otel Delfino’daki ananas nerede??

Ananası bulmak için oyuncunun yapması gerekenler birinci kattaki erkekler tuvaletine girin ve odanın en ucundaki sızıntıya atlayın, Mario’yu misafirin küvetine getirecek.

Super Mario Sunshine’da ananası nasıl elde edersiniz??

Bunu yapmanın birkaç yolu var, ilk yol üçlü atlama, yani burada duracağız ve bir iki üç ve sonra buradan sadece zıplayabilir ve sadece düşürebilirsiniz. Aşağı.