DBOX Galaxy Theater nedir?

Konserve fabrikasında yatar koltuk var mı??

Konforun tadını çıkarın deri yatar koltuklar Filmle senkronize hareket ederek benzersiz bir sinema deneyimi yaratan D-Box hareketli koltukların özel evi.

DBOX filmlerde ne anlama geliyor?

D-BOX özel bir frekans bandı aracılığıyla filmin görüntü ve sesiyle senkronize edilen özel koltuklara entegre edilmiş bir hareket sistemi. Bu teknoloji izleyiciyi doğrudan filmin içine çekerek onu aksiyonun bir parçası haline getiriyor.

DFX, IMAX’ten daha mı iyi??

Genel olarak şunu söyleyebilirim ki DFX, konfor ve ses kalitesine daha iyi odaklanan daha ucuz bir ürün sunarken, IMAX hala devasa çözünürlükler ve görüntü kalitesi konusundaki itibarını koruyor. Sonuçta, hangisini seçeceğiniz tercihinize veya hangi filmi izleyeceğinize bağlıdır.

Xbox mı yoksa IMAX mı daha iyi??

Sizi her sahnenin tam ortasına getiren bir deneyim istiyorsanız, IMAX en iyi seçimdir. Belirli filmler için genişletilmiş en boy oranına sahip daha büyük kavisli bir ekran sunarak izleyicilerin yüzde 26’ya kadar daha fazla görüntü görmesini sağlar.

D-BOX koltuklar buna değer mi?

Koltuğu daha önce hiç deneyimlememiş ilk kez satın alanlar için, yeni deneyim için buna değer olduğunu söyleyebilirim. D-Box’ın programlanmış hareketlerinden zaten geçmiş olanlar için, koltukları inanılmaz derecede ağır aksiyon ve hafif hikaye olmayan herhangi bir şey için tavsiye etmekte zorlanacağım.

D-BOX koltuklar yatar mı?

Bu lüks ürünlerle dokunsal yatar koltuklar, D-BOX sinema deneyimini geliştirmeye devam ediyor; ekrandaki aksiyonu koltuklardaki patentli bireysel hareket kontrolü ile mükemmel bir şekilde senkronize ederek insanları hikayenin içine çekiyor.

IMAX ve D-BOX arasındaki fark nedir??

D-BOX’un hareket için bir “ses kontrolü” var ve benimkini hızlıca en yüksek ayarından en düşük ayarına getirdim. Koltuklar IMAX sinemasında bulacağınızdan çok daha dardır ve film hala 3D olarak gösterilse de, hareket en yüksek ayardayken görselliği bozabilir.

Thor IMAX’te mi çekildi??

Film IMAX sertifikalı dijital kameralarla çekildi ve izleyiciler 1. Dünya Savaşı’nı deneyimleyecek.90:1 en boy oranı, normal ekrana kıyasla %26’ya kadar daha fazla görüntü sağlar.

Maxx sinemada ne anlama geliyor?

OmniplexMAXX Omniplex’in Premium Geniş Formatı veya PLF. Amacımız sizi, yani izleyiciyi filmin içine çekmek. OmniplexMAXX bunu başarmak için üç temel duyuyu kullanır: görme, ses ve hissetme. Bu duyuları üç unsura dönüştürüyor ve benzersiz bir sürükleyici deneyim yaratmak için teknoloji ve tasarımın bir karışımını kullanıyoruz.

Top Gun IMAX’de mi çekildi??

IMAX, bu Cuma gününden itibaren hepimizin Top Gun ile gökyüzüne çıkabileceğimizi duyurdu: Maverick ile IMAX sinemalarında. Bu film, IMAX’in Genişletilmiş En Boy Oranı ile çekilmiş neredeyse bir saatlik görüntü içerdiği için IMAX sinemasında izlenmesi gereken filmlerden biri.

IMAX sinemasında oturmak için en iyi yer neresidir??

Film projeksiyonu ve ses mekaniği açısından en iyi genel nokta tiyatronun ortasında, arkadan birkaç sıra. Bu alanda oturmak size en az genel bozulma ile en net ses ve görüntüyü verir. Herkesin en az bir kez burada oturmayı denemesini tavsiye ediyoruz!