Denver – Black Hawk arası servis var mı?

Black Hawk şehrinden Central City şehrine giden bir servis var mı?

Kara Şahin & Central City Tramway, Black Hawk ve Central City’de bağlantıda kalmanızı sağlar. Şehrin kumarhanelerinin desteğiyle mümkün olan güler yüzlü, ücretsiz hizmetimiz sizi şunlara davet ediyor: Şehirde rahatça dolaşın.

Hafif raylı sistem Black Hawk’a gidiyor mu??

E, Denver’daki Blackhawk’taki ameristar kumarhanesine giden ilk Hafif Raylı Sistemdir.

Dia, Black Hawk’a ne kadar uzaklıkta??

54 mil
Evet, Denver Uluslararası Havaalanı ile Black Hawk arasındaki sürüş mesafesi 54 mil. Denver Uluslararası Havaalanı’ndan Black Hawk’a arabayla gitmek yaklaşık 1 saat 8 dakika sürer.

Black Hawk Colorado’da havaalanı var mı?

Black Hawk’a en yakın havaalanı Denver (DEN) Havaalanı’dır 43 olan.9 mil uzaklıkta. Yakındaki diğer havaalanları arasında Eagle (EGE) (76.5 mil), Colorado Springs (COS) (81.8 mil), Aspen (ASE) (83.9 mil) ve Yampa Vadisi (HDN) (103.1 mil).

Denver şehrinden Black Hawk şehrine nasıl giderim??

Denver Havalimanı’ndan (DEN) Black Hawk’a araçsız gitmenin en iyi yolu tren ve otobüs 2 saat 12 dakika sürer ve 40 – 85 ABD Doları tutarındadır.

Colorado Springs şehrinden Denver şehrine araçsız nasıl giderim??

DEN’den geliyorsanız ve Colorado Springs’te bir arabaya ihtiyacınız yoksa, en uygun seçeneklerden biri Groome Transportation tarafından sunulan Colorado Springs servis hizmetini kullanın. Şirket Denver ve Colorado Springs arasında günde yaklaşık 20 servis düzenliyor.

Black Hawk Breckenridge’den ne kadar uzakta?

37 mil
Black Hawk ile Breckenridge arasındaki mesafe 37 mil. Yol mesafesi 53.4 mil.

RTD Golden’a gidiyor mu?

Golden’a Bölgesel Ulaşım Bölgesi (RTD) tarafından hizmet verilmektedir. Yerel otobüs Route 16, hafif raylı sistem ise W Hattı’dır.

Central City Black Hawk’tan ne kadar uzakta?

Şunlar var 1.12 mil Central City’den Black Hawk’a güneydoğu yönünde ve 1 mil (1.61 kilometre) Gregory Street güzergahını takip ederek araba ile. Central City ve Black Hawk arasında durmaksızın giderseniz 4 dakika mesafe var . Central City, CO şehrinden Black Hawk, CO şehrine giden en hızlı rota budur.

Denver – Estes Park arası nasıl gidilir??

Denver’dan Estes Park’a en hızlı rota I-25 üzerinden U.S. 36 E Boulder yakınında. Estes Park’ta, U.S. 36 U ile buluşuyor.S. 34, Büyük Thompson Kanyonu ile Rocky Mountain Ulusal Parkı üzerinden Granby ve Grand Lake’e devam eder. Sürücü Denver’ın orta kesiminden tahminen bir buçuk saat uzaklıkta.

Kumarhaneler Denver’dan ne kadar uzakta?

Sadece 45 dakika Denver’dan Black Hawk, Colorado’daki en büyük kumar şehridir. Burada bazıları haftanın yedi günü, günde 24 saat olmak üzere 18 kumarhane faaliyet göstermektedir. Klasik slotlar, video slotlar ve video poker gibi makine oyunları ile blackjack, rulet, barbut ve poker gibi casino oyunları.