Evil Genius 2’deki en iyi tuzak nedir?

Evil Genius 2’nin DLC’si olacak mı?

Bugünden önce, strateji oyunu Evil Genius 2: World Domination oyuncuların satın alabileceği birkaç DLC paketine sahipti. Şimdi, “Oceans Campaign Pack” şeklinde bir başka DLC paketinin eklenmesiyle birlikte Evil Genius 2 oyuncularının dişlerini geçirebilecekleri daha fazla içerik var.

Evil Genius 2’de birden fazla uşağınız olabilir mi??

Oyuncular aynı anda en fazla beş uşağa sahip olabilir, ancak oyuncuların oyunun başında kadroyu tamamen dolduramayacakları unutulmamalıdır.

Evil Genius 2’de bir ülkeyi nasıl satın alırsınız??

Öyleyse dünya sahnesine çıkalım ve bir ülke tarafından satın alınmaya çalışalım. Bu yüzden bu planı başlatacağız.

Evil Genius 2’de süper ajanları nasıl yenersiniz??

Ne kadar cazip olursa olsun, Süper Ajanları yakalayamazsınız. Yenildiklerinde bile, bir süre sonra her zaman Dünya Haritasına geri dönerler. Onlardan kalıcı olarak kurtulmanın tek yolu yan hikayelerini tamamlamak, ki bu biraz zaman alır. Ancak onların ekibi hem sorgulama hem de beyin yıkama için adil bir oyundur.

Evil Genius 2’de tuzakları nasıl kullanırsınız??

Başla. Boks eldiveni ile başlayalım. Tuzaklardaki ilk kademe mekanizmalarından biri. Araştırma ekranı, böylece katmanınızı erken dönemde bununla donatabilirsiniz.

Evil Genius 2 Sezon Biletinde Neler Var??

Bu sezon geçişinin şimdi yayınlanan tüm DLC’leri arasında Cabal Paketi, In-Genius Eşyaları Paketi, Valkyrie’nin Yükselişi Paketi, robot işçiler ve muhafızlar ekleyen 2 “Minions Paketi” ve Abominations (orijinal oyundaki Freaks’in EG2 versiyonu) ekleyen bir diğeri ve son olarak 8 Şubat 2022’de Oceans Campaign Paketi yer alıyor.

Evil Genius 2’de güvenlik kontrol noktasını nasıl kullanırsınız??

Ancak buradaki güvenlik bölgelerine tıklamanız gerektiğini öğrendim. Ve bu da rüşvet. Bu yakalama. Ve bu da öldürüyor.

Sör Daniel’i nasıl?

İşe almak için Avcıyı Kim Avlar 3 yan hikayesini tamamlayın, Eğer onu avlarsan gelecektir, Diğer en tehlikeli oyun. Waring süper ajanları yenemez! Sir Daniel’i yakaladıktan sonra, her süper ajanı öldürmek için bir yan hikaye alacaksınız, bunu yaptıktan sonra bir uşak olarak mevcut olacak.”

Full Metal Jackie’yi nasıl alırsın??

Full Metal Jackie’nin Kilidini Açmak

Jackie onu son yakalamaya çalıştığınızda kaçtı. Yapmanız gereken geri dönmesi için satışlarını sabote etmek. Eli, Jubei, Sör Daniel ve Dr. Daniel ile yaptığı anlaşmaları sabote etmek. Ming.

Evil Genius 2’de Eli’yi nasıl işe alırsınız??

Yapmalısın “Eli’nin Kitabı” görevini alın onu işe almak için, onu öldürmek için “Bir Barracuda’nın Ölümü” göreviyle aynı anda ortaya çıkacak (veya adı her neyse).

Kötü bir dahi olacak mı 3?

Tüm kitapları bulun, yazar hakkında bilgi edinin ve daha fazlasını yapın. Grayville’in maksimum güvenlikli süper hapishanesinden bir sürü ölümcül süper kötü adam kaçtı ve onları avlamak benim ekibime düştü.