Golden Nugget’ta havuzu kullanmak için ödeme yapabilir misiniz??

Golden Nugget’taki havuzu herkes kullanabilir mi??

Otel misafiri olmayan konukların, giriş gününü şahsen satın alarak – VEYA – bir cabana rezervasyonu yaptırarak havuz alanına girmelerine izin verilir. Giriş aynı gün saat 10:00 – 16:00 arasında havuz podyumundan şahsen satın alınmalıdır. Havuz giriş erişimi sabah 10:00 – akşam 5:30 saatleri arasında geçerlidir.

Golden Nugget’ta havuz kaçıncı katta??

6. Kat çatı katı
Üzerinde bulunan 6. Kat çatı katındaki sezonluk H2O Havuz güvertesi, eğlence arayanlara serinletici bir kaçış sunuyor.

Golden Nugget Shark Tank ücretsiz mi?

Golden Nugget’taki Tank turunun ücreti 50$, ve turlar saat 1:30’da gerçekleşecek.m. her Çarşamba ve Pazar.

Bir otelin havuzunu orada kalmadan kullanabilir misiniz??

Açık konuşmak gerekirse cevap Hayır. Otel ve tatil köyü havuzları, tatil köyünde veya otelde konaklayan ve ödeme yapan misafirlerin kullanımı içindir.

Golden Nugget’taki su kaydırağı ne kadar??

Bu Pazartesiden Perşembeye kişi başı 25 $ ve Cumadan Pazara kişi başı 40 $. Narcity Golden Nugget’a ulaştı ve su kaydırağının açık olduğunu doğruladı.

Golden Nugget’ın havuzu ısıtmalı mı??

Evet havuz ısıtmalı. bir yılı aşkın süre önce.

Golden Nugget’ta tembel nehir var mı?

Havuzumuzda çağdaş yerleşik oturma alanları bulunmaktadır, tembel bir nehir, ateş çukurları, spa küvetleri ve özel kabanalar. Pırıl pırıl açık havuzumuzda serinlerken hafif yemeklerin tadını çıkarın.

Golden Nugget havuzunda ne tür köpekbalıkları var??

Las Vegas’taki Golden Nugget’ta bulunan Köpekbalığı Tankı hakkında:

Tank, aşağıdakiler de dahil olmak üzere beş köpekbalığı türüne ev sahipliği yapmaktadır dört siyah uçlu köpekbalığı, üç kaplan köpekbalığı (350 kiloya kadar büyüyebilirler), dört kum köpekbalığı, iki zebra köpekbalığı ve iki hemşire köpekbalığı. Akvaryumda ayrıca yüzlerce egzotik balık bulunmaktadır.

Golden Nugget Las Vegas’ta havuza girmek için ödeme yapmanız gerekiyor mu??

Otel dışı misafirler için havuz girişi mevcuttur. Fiyatlar değişiklik gösterir ve gün içinde şahsen satın alınabilir. Günlük bilgilere (702) 385-7111, x8525 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Golden Nugget çocuk dostu mu?

Golden Nugget Lake Charles her şeyden önce bir kumarhanedir. Çocukları ağırlıyor ancak ailelere hitap etmiyor. Çocuklarınızın keyif alacağı sadece birkaç olanak vardır, bu nedenle bir veya iki günden daha uzun süre kalacaksanız muhtemelen Lake Charles şehrinde tesis dışındaki bazı aile dostu seçenekleri araştırmanız gerekecektir.

L’Auberge’de ısıtmalı havuz var mı?

Bu ısıtmalı havuz, sıcak küvetler ve sanat ile doğa yürüyüşü harikaydı.