Grand sirenis Punta Cana havaalanından ne kadar uzaklıkta?

Grand Sirenis hangi sahilde??

Grand Sirenis Punta Cana Resort’un plajı

Plaj, Punta Cana’daki birçok güzel kumdan biridir, Cap Cana plajlarının beyaz rengi veya Bavaro Plajı’nın genişliği ile rekabet edemese bile.

Grand sirenis Punta Cana’da kaç oda var?

816 oda
Grand Sirenis Punta Cana Resort’un iki ila üç katlı 32 binası bulunmaktadır 816 oda müşterinin Punta Cana’da kendini evinde hissetmesi için gerekli her şeyle donatılmıştır.

Grand sirenis Punta Cana’da ücretsiz WIFI var mı?

bir yılı aşkın süre önce. Çoğu bölgede ücretsizdir!

Grand sirenis sadece yetişkinler için mi?

448 odalı UNICO 20 87 Hotel Riviera Maya güzel bir tesistir sadece yetişkinlere özel Playa del Carmen ve Tulum arasında güzel bir plajda yer alan her şey dahil tesis.

Sirenis nerede??

Bugün, Sirenis Otelleri & Resorts sekiz otelden oluşan bir ağdan oluşmaktadır: İbiza adasında (İspanya) dört, Punta Cana’da (Dominik Cumhuriyeti) bir, Riviera Maya’da (Meksika) bir, Cayo Santa María’da (Küba) bir ve yakında San Andrés adasında (Kolombiya) açılacak bir başka tesis.

Grand sirenis’te tembel nehir var mı?

Grand Sirenis Riviera Maya Resort and Spa, 3 geniş havuza, çocuklar için ayrı havuza sahip tropikal bir eğlence tesisidir, tembel bir nehir, açık hava salonları, 2 ana açık büfe restoran, 8 tematik restoran, 2 havuz bar dahil 11 bar, sağlık barı, kahve dükkanı, disko ve hatta akşam gösterileri için bir tiyatro.

Grand Sirenis Riviera Maya’da kumarhane var mı?

Evet, artık tesiste küçük bir kumarhane var ayrıcalıklı kişilerin kulüp odalarının bulunduğu alanda, iki lobinin arasında yer almaktadır.

Iberostar Paraiso Beach’de kaç oda var?

432 odalı
Bu 432 odalı Iberostar Paraiso Beach, Riviera Maya’da yer alan, Playa Paraiso’daki beş otelli Iberostar kompleksinin bir parçası olan, aile dostu, orta sınıf, her şey dahil bir tesistir.

Iberostar Paraiso Beach’te kumarhane var mı?

Basit cevap “Evet” ve 5 tatil köyündeki tüm konuklara açık olan “Alışveriş Meydanı “nda yer almaktadır.

Iberostar plajında tembel nehir var mı?

Ailelere ve birlikte seyahat eden gruplara yönelik bu tesiste her yaştan misafire uygun çok sayıda aktivite ve eğlencenin yanı sıra dalga havuzu da içeren geniş bir havuz kompleksi bulunmaktadır, tembel nehir, ve bir çocuk su oyun alanı.

Iberostar tatil köyleri arasında geçiş yapabilir misiniz?

Tüm kompleks kapılı ve güvenlidir. bir yılı aşkın süre önce. Sizi tatil köyleri arasında götürebilecek golf arabaları var. Yürümek muhtemelen 10 dakika veya daha fazla sürer ancak gerekli değildir.