Hard Rock kumarhanesindeki kademe seviyeleri nelerdir?

Hard Rock’ta nasıl elit üye olunur??

Nasıl Elit Olabilirim? Elit olmak için, 1 Ocak-31 Aralık tarihleri arasında 4.000 Kademe Kredisi kazanın. Nasıl Rock Royalty olabilirim? Rock Royalty olmak için 1 Ocak-31 Aralık tarihleri arasında 15.000 Kademe Kredisi kazanın.

Rock Royalty’nin kaç kademe kredisi var??

15,000 kademe kredisi
Rock Royalty olmak için kaç kademe kredi gerekir?? Alacak 15,000 kademe kredisi Rock Royalty kazanmak için.

Tier Points kumarhanesi nedir?

Kademe puanları şunlardır Oyun oynarken, yemek yerken veya alışveriş yaparken kazanılan. Ne kadar çok kademe puanı kazanırsanız, statünüz o kadar yüksek olur. Ve statünüz ne kadar yüksekse, o kadar fazla avantaj elde edersiniz. Oyun. Slot Makineleri.

Hard Rock kademe eşleşmesi yapıyor mu?

KADEME EŞLEŞTIRME TEKLIFI SADECE YENI ÜYELER IÇIN GEÇERLIDIR. SADECE KAYIT GÜNÜ GEÇERLIDIR. Karşıt mülk sadakat kartı iyi durumda olmalı ve üzerinde misafirin adı açıkça yazılı olmalıdır.

Efsanevi üyelik ne kadar?

Efsanevi veya Saray üyelik fiyatları kaç hafta satın aldığınıza göre değişir. Giriş seviyesi muhtemelen 5000 dolar civarındadır.S. ve belki 10-20 hafta. Ve sonra bir hafta rezervasyon yapmak için hala AI üye ücretini ödemek zorundasınız. Ne kadar çok hafta satın alırsanız, üyelik şirketi o kadar çok ücretsiz hafta verecektir.

Hard Rock’ta rock royalty nedir?

Rock Royalty Seviyesi VIP muamele ve avantajlar sağlayan konsiyerj düzeyinde bir program. Benim durumumda, varışta, bir uşak gibi işlev gören, ancak bir uşağın resmiyeti olmayan “Kişisel Asistanım” tarafından karşılandığımda başladı.

Hard Rock’ta nasıl indirim alıyorsunuz??

Şunları yaparak Comp Dollars kazanırsınız Seminole Wild Card’ınızla canlı poker oynamak. Seminole Casinolarında, Comp Dolarlarınızı ne zaman, nerede ve nasıl harcayacağınızı siz seçersiniz. Comp Dollar’ları otellerde, restoranlarda, barlarda, salonlarda ve perakende mağazalarında normal dolarlar gibi harcayabilirsiniz.

Hard Rock joker kartı nedir?

Slot, Masa Oyunları ve Poker oynayarak Comp Dollars kazanırsınız Hard Rock Wild Card’ınız ile. Comp Dolarlarınızı ne zaman, nerede ve nasıl harcayacağınızı siz seçersiniz. Comp Dollar’ları restoranlarımızda ve perakende mağazalarımızda normal dolarlar gibi harcayabilirsiniz.

Hard Rock kumarhanesi doğum gününüz için size ne veriyor??

Backstage Pass Rewards Club Kartınızı bir Ödül Merkezi Kioskunda okutarak şunları alabilirsiniz 10 Dolar Bedava Slot Oyunu doğum günü ayınız boyunca.

Hard Rock üyesi nedir?

Katılımcı bir Hard Rock Cafe, Rock Shop veya Oteli her ziyaret ettiğinizde Ödül Kimliğinizi vermeniz yeterlidir. Üyeler Özel Teklifler, Öncelikli Oturma ve Otellerde Ücretsiz Geceleme gibi avantajlardan yararlanır. Global News, Rock Shop veya Local e-postalarına abone olarak en son haber ve etkinliklerden haberdar olun.

Hard Rock kumarhanesinde ücretsiz oyun nasıl çalışır??

Teklif yalnızca 200 $’a kadar Ücretsiz Oyun içindir. İlk Ücretsiz Oyun teklifi, favori slot makinenizde oynadıktan sonraki 7-10 gün içinde hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. Sadece Seminole Wild Card’ınızla aynı kayıt gününde gerçekleşen slot kayıpları toplam slot kaybı miktarına dahil edilecektir.