Kumarhaneye giderken ne giymemelisiniz??

Vegas’ta şapka takabilir misiniz??

ŞAPKALAR: Beyzbol şapkaları ve gelişigüzel takılan şapkalar ve ‘do-rags’ neredeyse her Las Vegas gece kulübünde büyük bir hayır-hayırdır ve genel bir kural olarak, Her türlü şapkanın hiçbir durumda kulüplerin içine girmesine izin verilmez.

Casino kıyafet yönetmeliği nedir?

Yarı resmi

Bu, kumarhaneler için en yaygın kıyafet kodudur. Kadınların kokteyl elbisesi, elbise veya pantolon giymesi gerekirken, erkeklerin koyu renk bir iş kıyafeti, koyu renk ayakkabılar ve kravat takmaları beklenmektedir. Gündüz ziyaretlerinde erkekler yakalı gömlek, koyu renk kot pantolon ve deri ayakkabı giyebilirler.

Kumarhanede kapüşonlu giyebilir misin??

Kumarhanede şort ya da kapüşonlu sweatshirt giydiğiniz için kimse sizi yargılamaz, Ancak mekanda kendinizi daha doğal hissetmenize yardımcı olacak bazı kıyafetler var, özellikle de lüks bir mekandaysanız.

Erkekler kumarhanelerde ne giyer??

İş amaçlı gündelik

Erkekler için ihtiyacınız olan tek şey pantolon veya hakiler ve elbise gömleği, gündelik düğmeli gömlek, açık yaka veya polo tişört ile birlikte terbiyeli bir spor ceket veya blazer ceket. Ayakkabı için, mokasen tarzı harika bir ek olurdu. Kravat, iş amaçlı gündelik bir görünüm için isteğe bağlıdır.

Yerel bir kumarhaneye giderken ne giyersiniz??

5 Yerel Kumarhanenizde Mutlaka Giymeniz Gereken Moda Ürünleri
 • Temiz Mavi Kotlar. Kot pantolonlar basit bir görünüm gibi görünebilir, ancak her zaman etkilidirler. …
 • Akıllı pantolon. …
 • Yarı Günlük Ayakkabılar. …
 • Düzgün düğmeli bir gömlek. …
 • Bir Takım Elbise. …
 • Muhafazakar Kokteyl Elbisesi. …
 • Bir çift düz ayakkabı. …
 • Çok yönlü bir bluz.

Vegas’ta ne giymemelisiniz?

Yapmayın:
 • Kumarhane, gece kulübü, restoran veya bara giderken parmak arası terlik veya sandaletlerden uzak durun.
 • Resmi etkinliklere katılırken formaları, şortları, atletleri, şortları ve beyzbol şapkalarını unutun.
 • Spor ayakkabı giyerek bir gece kulübüne girmeye çalışmayın (çoğu kulüpte spor ayakkabılar yasak ayakkabı olarak kabul edilir).

Kumarhanede kot pantolon giyebilir misin??

Kıyafetiniz hala modaya uygun ve lüks göründüğü sürece kot pantolon (mavi kot bile) giyebilirsiniz. Örneğin, spor ayakkabı ve tişört ile kot pantolon giyemezsiniz. Burada bahsettiğim kıyafetlerin çoğu smart casual.

Vegas’taki kulüpte Jordan giyebilir miyim??

Spor ayakkabılar konusundaki tavsiyemize benzer şekilde, Jordan’lar da belki. Bazen kulüpler izin verebilir, bazen de reddedilebilirler. Kendi farklılığınıza göre giyin.

Kumarhaneye ne kadar para getirmeliyim?

Bütçenize ulaşmanın kolay bir yolu, kaç saat kumarhane oynamak istediğinizi belirlemek, oynamak istediğiniz oyunlara göre saatlik kayıplarınızı hesaplamak, biraz basit bir matematik yapmak ve saat başına ne kadar para kaybetmenizin makul olduğunu hesaplayın.

Kumarhanede ceket giyebilir misin??

Poker, blackjack, rulet gibi klasik oyunlar veya masa oyunları oynamayı planlıyorsanız, erkeklerin ceket ve kravata ihtiyacı olacaktır, kadınlar zevkli giyinmeli ancak abartılı olmamalıdır. Black Tie Optional ile Business Formal arasında bir yerde düşünün. Kravat gereklidir, ancak biraz renkli giyebilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz.

Kumarhanede eşofman giyebilir miyim??

Re: Kumarhanelerde izin verilen kıyafet kuralları ve ayak giyimi? Lüks bir restorana veya kulübe gitmediğiniz sürece, Vegas’taki çoğu yerde – restoranlar, gösteriler, kumarhaneler vb. için gerçekten kıyafet kuralları yoktur. Ne giymek istiyorsan onu giy.