New Jersey şehrinden Atlantic City şehrine hangi otobüs gider??

Atlantic City’ye gitmek için otobüse nereden binebilirsiniz??

Atlantic City şehrindeki en işlek otobüs terminali 1133 Boardwalk. Bu ana istasyona ek olarak birkaç aktif istasyon daha bulunmaktadır. Atlantic City şehrindeki en popüler otobüs terminalleri: 1133 Boardwalk.

Atlantic City’ye araba olmadan nasıl gidilir?

Manhattan şehrinden Atlantic City şehrine araçsız gitmenin en iyi yolu otobüs 2 saat 35 dakika sürer ve 1 – 35 ABD Doları tutarındadır. Manhattan şehrinden Atlantic City şehrine gitmek ne kadar sürer?? Port Authority Bus Terminal – Arrival Area Inside Ac Bus Terminal arası otobüs, aktarmalar dahil 2 saat 35 dakika sürer ve her saat başı hareket eder.

Liman İdaresi otobüsleri Atlantic City’ye gidiyor mu??

Port Authority Bus Terminal ile Atlantic City arasında direkt otobüs var mı? Evet, Port Authority Bus Terminal konumundan kalkan ve Arrival Area Inside Ac Bus Terminal konumuna giden direkt bir otobüs var.

Atlantic City Jitney ne kadar tutar??

$2.25
Tek bir yolculuk için ücret 2$’dır.25. Sık binen yolcu biletleri indirimli fiyattan temin edilebilir. A.C. Jitney Derneği ve N.J. Transit, Atlantic City Demiryolu Terminali ile şehirdeki tüm kumarhane lokasyonları arasında her yöne ücretsiz servis hizmeti sağlar.

Atlantic City otobüs bileti ne kadar?

Tüm firmalardan Atlantic City, NJ otobüs biletleri
Yerel Saat 08:00 PM
Otobüs Güzergahları 315
Otobüs İstasyonları 12
Otobüs Şirketleri 4
En Ucuz Seyahat $9.00

3 sıra daha

Atlantic City’ye gitmenin en kolay yolu nedir??

Atlantic City’ye Nasıl Gidilir
  1. Uçak. Bazı ziyaretçiler şehir merkezine 9 mil uzaklıktaki Atlantic City Uluslararası Havalimanı’na (ACY) uçmayı tercih ediyor. …
  2. Tren. NJ Transit Philadelphia’dan Atlantic City’ye tren seferleri düzenliyor. …
  3. Araba. Atlantic City’ye arabayla ulaşmak çok kolay. …
  4. Otobüs.

Megabus Atlantic City’ye gidiyor mu??

Megabus.com, Coach USA’nın bir yan kuruluşu olup, yüksek kaliteli, düşük maliyetli seyahat seçenekleri sunmaya adanmış ilk şehirlerarası, ekspres otobüs şirketidir New York’u Albany, Atlantic City de dahil olmak üzere 15 Kuzeydoğu şehrine bağlayan, Baltimore, Boston, Buffalo, Harrisburg, Pittsburgh, Ridgefield, Rochester, State College, Syracuse, …

Newark – Atlantic City arası otobüs ücreti ne kadar??

Bu otobüs güzergahı hakkında bilgi
Günlük Otobüsler 5
Ortalama Bilet Fiyatı $40
Minimum Yolculuk Süresi 2 saat 25 dakika
Ortalama Otobüs Yolculuk Süresi 4h31m
Bu Güzergahtaki Otobüs Şirketleri OurBus, Greyhound ABD

2 sıra daha

Jitney Atlantic City’e gidiyor mu??

İster NJ Transit ile Atlantic City’ye tren veya otobüsle ulaşın, ister Atlantic City Uluslararası Havaalanı’na uçun veya Jitney’e bin, Atlantic City, seyahatiniz sırasında ulaşması ve dolaşması kolay bir yerdir. Atlantic City otobüs saatleri ve güzergah bilgilerinden AC konumunda hizmet veren havayolu şirketlerine kadar her şeyi bulmak için aşağıya bakın.

Atlantic City’de jitney hala çalışıyor mu??

DUYURU: ATLANTİK ŞEHİR HAVALİMANI SERVİS HİZMETİ 31/12/20 TARİHİ İTİBARİYLE DURDURULMUŞTUR AC JITNEY ARTIK HAVAALANI ULAŞIMI SAĞLAMIYOR.

Atlantic City’de jitney ne kadar geç çalışır??

Jitney’in otobüsleri 24/7, her birkaç dakikada bir, böylece çok uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız!