Planette’i nasıl yenersin??

Yooka-Laylee’deki ikinci patron nerede?

Icymetric Sarayı
Brrreeze Blok, Glitterglaze Glacier’ın genişleme sonrası patronudur. Bulunduğu yer Burnie’deki Icymetric Sarayı’nın içinde . Yaydığı soğuk, büyük kazan Burnie’nin ateşini tutuşturmasını engelliyor. Bu boss’u yenmek “Duvarları Yıkmak” kupasının/başarısının kilidini açar.

Seviye 4 Yooka-Laylee’ye nasıl ulaşırsınız?

Yooka-Laylee’de Dünya 4’e Nasıl Ulaşılır
  1. Dünya 4’e girişi bulmak için Dünya 3 Büyük Tome’dan başlayın. …
  2. Kertenkele Kirpiği ile tepeye çıkın ve sonra diğer taraftan aşağı inin. …
  3. Dünya 4’e açılan bir kapıya giden borular. …
  4. Kapıdan geçin, diğer tarafta Dünya 4’e ulaşabileceğiniz bir sonraki bölümü bulacaksınız.

Capital Casino Yooka-Laylee’ye nasıl gidebilirim?

Capital Cashino, Yooka-Laylee’deki dördüncü dünyadır. Bu dünyanın kilidini açmak için, önce Moodymaze Marsh’tan Kertenkele Kirpiği hareketini edinin. Ardından, Hivory Kuleleri’ndeki Su İşleri alanının sağ tarafındaki platformu. Kırmızı borulardaki açıklıktan girin.

Dokunaç Trev’i nasıl yenersin?

Tek yapmanız gereken atlayışlarınızı zamanlayın. Birkaç tarama yaptıktan sonra, Tenteyecle Trev odanın ortasına bir dokunaç indirecek. Mavi şok dalgası yok olana kadar bekleyin ve ardından dokunaçtaki üç gözün her birine kuyruk saldırınızı veya Buddy Slam hareketini kullanın.

Yooka Laylee’de 5. seviyeye nasıl ulaşırsınız??

Yooka Laylee’nin 5. dünyasına/Galyon Galaksisine erişmek için öncelikle Trowzer ile konuşmanız gerekir (Capital Cashino’ya doğru gitmek yerine Hivory Kulelerindeki yeni alanın sağında bulunur). Sana uçuş yeteneği verecek. Onun yakınındaki zehirli balçığın üzerinden uçun ve haritanın yeni bir bölümüne ulaşana kadar onu takip edin.

Capital Bee’yi nasıl yenersiniz??

Yürümek için daha küçük bir alan ve arılarla mücadele etmek için çok dikkatli olmanız gerekecek çünkü hareket etmeye devam etmeniz ve patlamalardan kaçınmanız gerekecek. Capital B tamamlandığında, arıları püskürtmek için Sonar ‘Splosion’ı kullanın ve sonra içeri girip onu parçalayın. Bunu iki kez yaparsan, işleri tekrar değiştirecektir.

Yooka-Laylee and the impossible lair oyununda kaç tane boss var??

ALTI PATRON
Patronlar, Yooka-Laylee’de her seviyede son bir meydan okuma görevi gören özel Karakterlerdir. Şunlar var toplam altı patron, her Grand Tome için bir tane ve Hivory Kuleleri için son patron.

Laylee’deki Yooka arılarından nasıl kurtulursunuz??

Corplet Drone’ları yenmek için yapmanız gerekenler Laylees Sonar Shot ile onları sersemletin ve hemen ardından bir saldırı ile vurun. Sonrasında patlayacaklar.

Yooka-Laylee’yi yenmek için kaç Pagie’ye ihtiyacınız var??

100 Pagies
Her dünyanın kilidini açmak ve daha sonra genişletmek için artan sayıda Pagie gerektirdiğini ve sonunda toplamda şu kadar Pagie’ye ihtiyacınız olacağını unutmayın 100 Pagies son patronu almak için.

Yooka-Laylee dünya 3’ün kilidini nasıl açarsınız??

Yooka-Laylee World 3, Moodymaze Marsh Nerede Bulunur?. Bataklığa Arşiv aracılığıyla erişilir. Arşiv’in kapısını açmak için (Rextro’nun oyun salonuna ulaşmadan hemen önce – Trowzer’ın yanında bulunur) yapmanız gerekenler sol taraftaki meyveleri yiyin, sonra kapının kilidini açmak için düğmeye ateş edin.

Üçüncü dünya Yooka-Laylee’nin kilidini nasıl açarsınız??

Eğer bu bölüme nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız. İkinci dünyaya nasıl ulaşacağınızı anlatan son videomdan birine göz atmalısınız ve bu yerin sonunda devam ederseniz atari salonu var.