Tatil dünyasının servis hizmeti var mı?

Birmingham Uluslararası tatil köyünden World Arena’ya nasıl giderim??

Resorts World Arena, Birmingham Havalimanı’na (BHX) sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Havaalanından, sadece Birmingham Uluslararası tren istasyonuna giden ücretsiz ve hızlı Air-Rail Link’e binin ve ardından girişimize sadece kısa bir yürüyüş yapın.

Birmingham Uluslararası hangi tren hattı üzerinde?

İstasyon Rugby-Birmingham-Stafford Hattı Birmingham New Street’in 14 km (8½ mil) doğusunda yer alır ve Birmingham Havaalanı, Ulusal Sergi Merkezi (Resorts World Arena’yı içerir) ve Resorts World Birmingham’a hizmet verir.

Resorts World Arena eski NEC mi??

Mekan, NEC kompleksinin yedinci salonu olarak inşa edilmiştir. 18 ay süren inşaatın ardından, arena Aralık 1980’de Queen’in verdiği bir konserle “Birmingham International Arena” olarak açıldı.

Resorts World Arena.
Koordinatlar 52°27′12″N 1°43′10″W
Sahibi Ulusal Sergi Merkezi
Operatör NEC Grup
Kapasite 15,685
İnşaat

13 sıra daha

Boğa güreşi NEC’den ne kadar uzakta??

Birmingham NEC ile Birmingham, Bullring arasındaki mesafe 8 mil. Yol mesafesi 14.1 mil.

Vegas’taki monoray Resorts World’e gidiyor mu??

LVM, Winchester’daki Resorts World Las Vegas’a giden ilk Monoray’dır. Sabah 7:00’de yakınlarda durur.

Las Vegas’ta araba olmadan nasıl dolaşılır??

Las Vegas’ta dolaşmanın en iyi yolu taksiyle, Uber veya Lyft gibi bir araç çağırma seçeneğiyle veya otobüsle. Güney Nevada Bölgesel Ulaşım Komisyonu (RTC), Strip ve şehir merkezi boyunca günün 24 saati otobüs seferleri sunarak kolay ve uygun fiyatlı ulaşım sağlar.

Las Vegas Strip’te ücretsiz servis var mı?

Vegas Strip’teki bırakma ve dönüş yolculuğu alma noktası Tropicana Casino Resort’tur. JW Marriott Las Vegas Resort & Spa, yalnızca otel misafirleri için Vegas Strip’e günlük ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. “The Strip” üzerinde bulunan Fashion Show Las Vegas’a gidiş ve dönüş için ücretsiz servis mevcuttur.

NEC’den Resorts World’e yürüyebilir misiniz??

Birmingham Uluslararası İstasyonu’na tren/otobüs ile seyahat ediyorsanız, bize NEC’in içinden geçen yürüyüş yolu ile ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, bu girişteki merdivenleri veya asansörleri kullanarak Perimeter yoluna inebilir ve Resorts World tabelalarını takip edebilirsiniz.

Birmingham’da kaç tane arena var??

Toplam 2.156 araçlık üç bitişik otopark bulunmaktadır.

Utilita Arena Birmingham.
Arena Birmingham Ekim 2017’de
Wikimedia | © OpenStreetMap
Eski isimler National Indoor Arena (1991-2014) Barclaycard Arena (2014-2017) Arena Birmingham (2017-2020)
Adres King Edwards Road Birmingham B1 2AA İngiltere
İnşaat

19 sıra daha

Resorts World Arena’nın kapasitesi nedir?

Esnek bir arena çanağına sahip olan mekan, yaklaşık 5.684 kişilik samimi akademi etkinliklerine ev sahipliği yapacak şekilde giydirilebilir veya toplam 15,685.

Tren Birmingham’dan nereye gidiyor??

Birmingham İstasyonu Birmingham, Alabama’da bir tren istasyonudur. New York City, Atlanta ve New Orleans arasında günlük seferler düzenleyen Amtrak’ın Crescent treni için bir servis durağıdır.