Ultra-Luxe neye dayanmaktadır?

Sadece Üyeler bölümü nerede Ultra-Lüks?

Sadece üyelere özel alan

Hazırlık alanında kilitli olmayan bir kapı Ultra-Luxe’ün mutfaklarına götürür.

Ultra-Luxe’e nasıl katılabilirim?

Sığır etinin ötesini bitirdikten sonra, bir noktada bir Suikastçı ortaya çıkacak ve Chauncey’i öldürecek. Suikastçının icabına baktıktan ve en azından şeride kabul edildikten sonra Marjorie ile konuşun, size ultra lüks kıyafetler ve bir anahtar verecektir. İçerdesin.

Ultra-Lüks’te slot makineleri var mı?

Bu mod Ultra-Lüks kumarhaneye çalışan slot makineleri ekler.

Beyaz Eldiven Topluluğu’na nasıl katılırsınız??

Beyaz Eldiven Topluluğu’na katılmak için herkesin onlara katılmasına izin vermezler, sponsor olmak için önemli bir üyeye sahip olmak gerekir. Strip’in gıda tedarikini kontrol edenlerin de onlar olduğu iddia ediliyor.

Fallout New Vegas kasabaları gerçek mi?

Gerçek dünyanın alternatif bir versiyonunda geçmesine rağmen Fallout serisinde bugün de var olan birçok yer ve bina bulunuyor. New Vegas’ta bu şu anlama geliyor Las Vegas Strip gibi alanlar ve Nipton ve Goodsprings gibi kasabalar.

Fallout New Vegas’taki kumarhanelerden herhangi biri gerçek mi??

Lucky 38 kumarhanesi Stratosphere kulesine benzerlik göstermektedir. Gomorrah, eski Dunes Hotel’e dayanmaktadır & Casino, şimdi yerini Bellagio’ya bıraktı. Sahte Pers dekorunu ve temasını paylaşıyorlar ve benzer mimariye sahipler.

Fallout New Vegas 2 olacak mı??

Ancak, ilk oyunun çıkışını çevreleyen fiyaskodan sonra (popülerliğine rağmen), izleyenler için oldukça açıktı ki Fallout: New Vegas 2 gerçekleşmiyordu. Ancak, Microsoft’un satın alma çılgınlığı nedeniyle oyun alanı son zamanlarda sıfırlandı.

Ted Gunderson New Vegas nerede??

Ultra-Lüks kumarhane
Ted Gunderson, kötü şöhretli Brahman baronu Heck Gunderson’un huysuz, nankör ve düşüncesiz oğlu olan bir Kaliforniya vatandaşıdır. Kendisi şu adreste bulunabilir Ultra-Lüks kumarhanenin mutfakları, Fallout: New Vegas içinde.

Bütün Beyaz Eldiven Topluluğu yamyam mı??

Gerçekte, bazı üyeler hala yamyam, ve tüm organizasyonu yamyamlığa geri döndürmek için bir planları var.

Beyaz eldivenlerin yamyam olup olmadığını nereden biliyorsun??

Beyaz Eldiven Cemiyeti’nin yamyamlık konusundaki ününü sorarsanız, şunları yapma fırsatınız var 62 Konuşma ile yalan söyleyin veya Yamyam avantajını kullanarak ona aynı zamanda bir yamyam olduğunuzu söyleyin. Mortimer size planını açıklayacak ve ona yardım etmenizi isteyecek.

Sadece Beyaz Eldiven üyelerinin girebildiği bölüme nasıl girersiniz??

Beyaz Eldiven Topluluğu kıyafetinin ve Beyaz Eldiven Topluluğu maskesinin donatılması karakterin yerinde öldürülmeden Sadece Üyelere Özel Bölüme girmesini sağlar (Beyaz Eldiven Derneği Üyeleri Anahtarı alanın kapısını açar).